ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Гипотиреоз средней степени тяжести. Комиссуют ли без проблем
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по состоянию здоровья
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
sysman
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.02.2018
Сообщения: 246

СообщениеДобавлено: Пятница, 29 Марта 2019,14:25:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ValentinLakust писал(а):
Хлопці, підкажіть! Забрали акт з непризовним діагнозом, нічого не підписали, і мовчать два тижні!
Це нормально? Піти у той воєнкомат вияснити чому два тижні ні слуху, ні духу? Чи чекати ще, не висовуватись?

Я ж тобі писав: за законом усі рішення про призов або звільнення від призову приймаються ПІД ЧАС ПРИЗОВУ (тобто не раніше за 1 квітня).
Я б почекав до середини квітня.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ValentinLakust
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.03.2017
Сообщения: 13

СообщениеДобавлено: Пятница, 29 Марта 2019,14:46:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sysman писал(а):
Я ж тобі писав: за законом усі рішення про призов або звільнення від призову приймаються ПІД ЧАС ПРИЗОВУ (тобто не раніше за 1 квітня).
Я б почекав до середини квітня.

Зрозумів тепер. Гарно дякую!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ValentinLakust
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.03.2017
Сообщения: 13

СообщениеДобавлено: Пятница, 26 Апреля 2019,15:31:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні у військкоматі мені винесли групу "в"! Хоча повинна бути група "б". Але біс з ними, для призовників, що "б", що "в" означає одне й те саме: "Непридатний у мирний час, обмежено придатний у воєнний". Лише для військовослужбовців між "б" та "в" є незначний нюанс.
Сказали звернутися за військовим білетом всередині липня. Отже, тепер схоже, що я вільна людинаSmile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sysman
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.02.2018
Сообщения: 246

СообщениеДобавлено: Суббота, 27 Апреля 2019,09:19:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ValentinLakust писал(а):
Сьогодні у військкоматі мені винесли групу "в"! Хоча повинна бути група "б". Але біс з ними, для призовників, що "б", що "в" означає одне й те саме: "Непридатний у мирний час, обмежено придатний у воєнний". Лише для військовослужбовців між "б" та "в" є незначний нюанс.
Сказали звернутися за військовим білетом всередині липня. Отже, тепер схоже, що я вільна людинаSmile

Вітаю! Але вільна лише від строчки. Через 5 років тебе можуть викликати для проходження військових зборів. І за цією "в" можуть прийняти рішення про придатність без обмежень (друга графа це дозволяє). Тому раджу періодично звертатися до лікаря.
Коли військовий квиток отримуєш?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ValentinLakust
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.03.2017
Сообщения: 13

СообщениеДобавлено: Суббота, 27 Апреля 2019,11:26:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sysman писал(а):
Вітаю! Але вільна лише від строчки. Через 5 років тебе можуть викликати для проходження військових зборів. І за цією "в" можуть прийняти рішення про придатність без обмежень (друга графа це дозволяє). Тому раджу періодично звертатися до лікаря.
Коли військовий квиток отримуєш?

Дякую!Smile Сказали підійти за квитком в другій половині липня, коли закінчиться призов.
Порада слушна, лікаря відвідувати треба про всяк випадок, і для здоров'я не завадить.
Друга графа для особи без звання відноситься до воєнного часу?
Але не обійшлося без військкоматівських брудних штучок. Вліпити "в" замість "б", і роби тепер що хочеш.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sysman
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.02.2018
Сообщения: 246

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 28 Апреля 2019,11:41:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ValentinLakust писал(а):
Дякую!Smile Сказали підійти за квитком в другій половині липня, коли закінчиться призов.
Порада слушна, лікаря відвідувати треба про всяк випадок, і для здоров'я не завадить.
Друга графа для особи без звання відноситься до воєнного часу?
Але не обійшлося без військкоматівських брудних штучок. Вліпити "в" замість "б", і роби тепер що хочеш.

Як це "без звання"? Ти став солдатом запасу. За другою графою навіть в мирний час оглядаються всі військовослужбовці запасу, крім офіцерів.
Можна подати позов до суду, але зараз це безглуздо.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ValentinLakust
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.03.2017
Сообщения: 13

СообщениеДобавлено: Четверг, 02 Май 2019,08:59:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sysman писал(а):
Як це "без звання"? Ти став солдатом запасу. За другою графою навіть в мирний час оглядаються всі військовослужбовці запасу, крім офіцерів.
Можна подати позов до суду, але зараз це безглуздо.

Цікаво. Не чув такого. Хіба цей військовий квиток тимчасовий? І через п'ять років потрібно проходити повторну медкомісію?
"Солдат запасу", - це зрозуміло, але що ж це за солдат такий, котрий строчки не проходив і є повним нулем у військовій справі? Чи вони приписують якусь ліву спеціальність на свій розсуд?
Короче, я геть заплутався! Дякую, що ви все роз'яснюєте.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по состоянию здоровья Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army