ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Термін давності правопорушення

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Iamamoto
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 27.12.2017
Сообщения: 37

СообщениеДобавлено: Среда, 27 Декабря 2017,15:56:00    Заголовок сообщения: Термін давності правопорушення Ответить с цитатой

Восени 2014 року я проходив медогляд у військоматі (тоді мені було 24 роки і мене могли призвати на строкову службу). Через надмірну вагу один з лікарів визнав мене непридатним, але військовий квиток на руки я так і не отримав через те що не пройшов медогляд до кінця. В січні 2015 року мені виповнилося 25 років і я перестав бути призовником. В квітні 2015 року я проходив медогляд в зв’язку з мобілізацією. Під час медогляду я отримав направлення на додаткове обстеження, але так його і не пройшов. З тих пір до військомату не звертався, ніяких повісток не отримував.
Як то кажуть я не чіпаю їх, а вони не чіпають мене. Але рано чи пізно до військомату таки доведеться звертатись. Як відомо у правопорушень є термін давності. Тому виникає питання: коли спливає термін давності правопорушення у моєму випадку і скільки ще часу мені треба уникати візиту до військомату щоб не було проблем з законом?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
совнарком
Ветеран Форума
Ветеран Форума


Зарегистрирован: 16.11.2015
Сообщения: 66

СообщениеДобавлено: Среда, 27 Декабря 2017,16:48:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вроде до 2 лет. Но сейчас все это стремительно меняется. Следите за новостями.
Но вы все же не на отправку подписывали.
Если бы так, тогда сразу нашли или разыскивали.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Iamamoto
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 27.12.2017
Сообщения: 37

СообщениеДобавлено: Четверг, 28 Декабря 2017,11:57:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В тому то й справа, що нині кожен рік якісь нововведення. Наскільки мені відомо, за ухилення від призову на строкову службу термін давності 3 роки. За ухилення від призову по мобілізації термін давності може бути більшим. Втім бажано було б почути думку професійних юристів.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army