ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Відстрочка від армії при здобутті 2 вищої освіти

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Smerch
Участник
Участник


Зарегистрирован: 25.10.2008
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Суббота, 25 Октября 2008,17:25:53    Заголовок сообщения: Відстрочка від армії при здобутті 2 вищої освіти Ответить с цитатой

Доброго вечора шановні.
Мене цікавить наступне питання
Я закінчив Державний Університет Інформаціійно Комунікаційних Технологій в 2008 році , в цьому ж році поступив в Київську Державну Академію Водного Транспорту для здобуття 2 вищої освіти. В свій час я надсилав довідки с ДУІКТУ до мого райвійськомату , теперь коли я вже навчаюсь на 3 курсі КДАВТу і по сумістництву проходжу курс підготовки офіцерів запасу в Національній Академії Оборони України, мені зателефонували з військомату , та попередили про те , що моя довідка с КДАВТу , начебто не дає мені права на відстрочку, хоча згідно
ст 17
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=2232-12

З А К О Ну У К Р А Ї Н И

Про військовий обов'язок і військову службу

8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для
здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам
призовного віку, які навчаються:

у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних
закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими
призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу;

у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому
числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного
рівня вищої освіти;

у середніх або вищих духовних навчальних закладах з денною
формою навчання;

в інтернатурі, аспірантурі або докторантурі з відривом або
без відриву від виробництва.

9. Право на відстрочку від призову на строкову військову
службу для здобуття освіти також мають громадяни України, які в
рамках міжнародних договорів України навчаються у навчальних
закладах інших держав.

10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для
здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни
призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним
бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов
контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку
від призову на строкову військову службу незалежно від їх
повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального
закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

11. Громадяни призовного віку, які перервали навчання у
зв'язку з отриманням академічної відпустки за станом здоров'я або
сімейними обставинами, для догляду за близькими родичами,
зазначеними в абзаці третьому частини одинадцятої статті 15 цього
Закону, право на надану відстрочку від призову на строкову
військову службу не втрачають.

12. У разі переведення призовників, які навчаються у вищих
навчальних закладах III або IV рівня акредитації з денною формою
навчання, для навчання в інший вищий навчальний заклад зазначеного
рівня акредитації і форми навчання право на відстрочку від призову
на строкову військову службу не втрачається за умови переведення
протягом навчального року на курс не нижче того, на якому вони
навчалися, а після закінчення навчального року - на вищий курс.

Прочитавши цей текст конкретної відповіді , щодо 2 вищої освіти не знайшов.
Отож , чи маю я право на відстрочку при здобутті 2 вищої освіти.
Якщо юристів , чи фахівців з цього питання немає , то хоча б направте в " вірне русло"
На іншому форумі конкретної відповіді так і не отримав
http://itc.ua/forum/showthread.php?p=275468#post275468
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Понедельник, 27 Октября 2008,12:18:39    Заголовок сообщения: Re: Відстрочка від армії при здобутті 2 вищої освіти Ответить с цитатой

Smerch писал(а):
8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти;


10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для
здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального
закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.


Smerch писал(а):
Отож , чи маю я право на відстрочку при здобутті 2 вищої освіти.


Если не был отчислен, то можешь. Кроме того хочу в 50-й раз напомнить, что ОТСРОЧКА и ПРАВО НА ОТСРОЧКУ-две разные вещи.
Официальная отсрочка дается решением призывной комиссии в присутствии призывника и с занесением записи в его приписное свидетедьство после прохождения мед.комиссии. Ты все это проходил?
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Smerch
Участник
Участник


Зарегистрирован: 25.10.2008
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Понедельник, 27 Октября 2008,12:45:07    Заголовок сообщения: Re: Відстрочка від армії при здобутті 2 вищої освіти Ответить с цитатой

TRX писал(а):


Если не был отчислен, то можешь. Кроме того хочу в 50-й раз напомнить, что ОТСРОЧКА и ПРАВО НА ОТСРОЧКУ-две разные вещи.
Официальная отсрочка дается решением призывной комиссии в присутствии призывника и с занесением записи в его приписное свидетедьство после прохождения мед.комиссии. Ты все это проходил?


Нет , медкомисию последний раз я проходил после школы наверное , недавно брал в военкомате справку о том что я годен для прохождения курсов по подготовке офицеров запаса , теперь же они мне говорят что я должен явиться в военкомат для прохождения МедКомисии и там дальше решат что со мной делать. Естественно ехать туда не очень хочеться. Отчислен я не был , я закончил свой университет без каких либо проблем , и теперь у меня есть диплом Бакалавра + Специалиста. Теперь же учусь на Юр факе на 3 курсе и прохожу програму подготовки офицеров запаса в Национальной Академии Обороны Украины ( там справку любую дадут , как мне сообщил начальник курса ). Теперь хочеться быть на 100 % увереным что никаких проблем в военкомате не будет , вроде и учусь на дневной форме в высшем учебном заведении , и прохожу "военку" а они всё равно названивают...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Понедельник, 27 Октября 2008,12:59:36    Заголовок сообщения: Re: Відстрочка від армії при здобутті 2 вищої освіти Ответить с цитатой

Smerch писал(а):
теперь же они мне говорят что я должен явиться в военкомат для прохождения МедКомисии и там дальше решат что со мной делать.

П О С Т А Н О В А від 21 березня 2002 р. N 352 Київ

Цитата:
Надання відстрочки від призову для продовження навчання провадиться з обов'язковим викликом призовника до районної призовної комісії. Медичний огляд призовників, придатних до військової служби, в цьому разі не проводиться. Дані про стан здоров'я таких призовників заносяться до книги протоколів засідань районної призовної комісії згідно з результатами медичного огляду під час їх приписки до призовної дільниці.
87. Призовники, яким надана відстрочка, зобов'язані щороку до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

..призовникам, які одержали відстрочку від призову за сімейними обставинами, для продовження навчання, за станом здоров'я та з інших причин, у посвідченнях про приписку до призовних дільниць у розділі "Результати призову" зробити відповідний запис, який скріплюється гербовою печаткою;


У тебя не должно быть никаких проблем. ИМХО. В особенности. если это твоя первая ОФИЦИАЛЬНАЯ отсрочка. Если они ее не оформили как полагается, хотя ты и учился все это время-это их проблемы.
Учишся в данный момент-получаешь отсрочку.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Николай Пась
Участник
Участник


Зарегистрирован: 29.08.2017
Сообщения: 1

СообщениеДобавлено: Вторник, 29 Августа 2017,14:56:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вопрос: есть ли отсрочка, в данный момент, от призыва на момент обучения на магистратуре (имеется в виду вступление именно после специалиста, в год выдачи диплома специалиста)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
preparator
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.01.2015
Сообщения: 1422
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 29 Августа 2017,22:45:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В системе образования уровень специалиста приравнен к уровню магистра. Т.е. - повышения образовательного уровня нет. А отсрочка предоставляется именно при дальнейшем обучении - новый уровень.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army