ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Яким чином краще оформлювати відстрочку

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по семейным обстоятельствам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Вадим1
Участник
Участник


Зарегистрирован: 17.05.2011
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Вторник, 17 Май 2011,13:26:16    Заголовок сообщения: Яким чином краще оформлювати відстрочку Ответить с цитатой

У мене мама пенсіонер, батько помер, братів чи сестер немає. Думаю над тим, щоб оформити відстрочку на підставі ст. 17 пункту 2 (непрацездатна мати одиначка) “Закону України Про військовий обов'язок і військову службу”. Виникли такі питання:

1. Чи можна заяву надіслати по пошті із найвищим ступенем контролю доставки, які можуть проблеми виникнути і яким чином я зможу дізнатися про результати розгляду моєї заяви?
2. Мені треба буде проходити мед. комісію? Можна якось цього уникнути? Раніше проходив у школі давно давно.
3. Цю відстрочку треба оформювати щороку, якщо я правильно зрозумів. Чи є ймовірність, що військом про мене "забуде" на другий рік?
4. Треба підписати обхідних лист для універу у Військоматі. Як краще це зробити, так щоб зайвий раз не наражати себе на ризик?
5. У мене також скаліоз. Може краще оформлювати за станом здоров'я?

-

Накидав таку заяву, може комусь приходиться:

Військовому комісару Шевченківського військового комісаріату м.Києва Бевзюку Валерію Всеволодовичу
[ім'я мами]
що мешкає за адресою [адреса]

Заява

Прошу Вас надати моєму сину відстрочку від осіннього призову до Збройних Сил України на підставі ст. 17 пункту 2 (непрацездатна мати одиначка) “Закону України Про військовий обов'язок і військову службу” від 25.03.1992 остання редакція від 05.02.2011.

До заяви додаю такі документи:
1. Копію паспорта.
2. Копію пенсійного свідотства, завірену нотаріально.
3. Довідка із ЖЕКу про склад сім'ї.

Дата Підпис
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 17 Май 2011,13:58:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Право на відсрочку/звільнення отримаеш тільки після проходження призовної комісії.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Вадим1
Участник
Участник


Зарегистрирован: 17.05.2011
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Среда, 18 Май 2011,00:13:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дивні якісь правила. Я отримую відстрочку бо насчаюся в універі й не проходжу ніяких комісій. А тут треба комісію...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по семейным обстоятельствам Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army