ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Закінчую бакалавр + воєнка

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
kiot
Участник
Участник


Зарегистрирован: 16.05.2010
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 16 Май 2010,14:32:59    Заголовок сообщения: Закінчую бакалавр + воєнка Ответить с цитатой

В мене склалася наступна ситуація:
1. В червні-липні цього року отримаю диплом бакалавра. В довідці, з університета, яку подавав в воєнкомат для отримання відстрочки, було вказано, що термін навчання до липня 2010.
2. Іспити в магістратуру і зарахування: липень-серпень.
3. Навчаюся на військові кафедрі, закінчую перший рік навчання (поступив після 3 курсу)
4. Прийшла повістка.

Запитання:
1. Що робити?
2. Чи можуть мене забрати в армію, якщо я студент на воєнці?
3. Чи на воєнці можуть видати довідку, що я в них навчаюся, яка дасть мені змогу її закінчити і прийняти присягу.
3. Чи можуть мені видати довідку в універі, якщо я отримую диплом цього літа, а на магістратурі ще не зарахований?
4. Чи "безпечно" не поступати на магістратуру, один рік не появлятися в воєнкоматі, а після закінчення воєнки і прийняття присяги, принести довідку про присвоєння звання офіцера запасу? Чи в такому випадку закінчити воєнку мені не получиться?

Дякую наперед за поради!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SOVKA-4
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 28.03.2010
Сообщения: 142

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 16 Май 2010,16:26:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Что-то не могу понять про повестку!? Тебе на когда ее прислали? На весенний призыв, ты еще имеешь отсрочку, так как учеба заканчивается летом. Но, есть одно но, если не продолжишь учебу военкомат будет дергать однозначно!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
kiot
Участник
Участник


Зарегистрирован: 16.05.2010
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 16 Май 2010,16:41:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я тоже не можу зрозуміти, що вони в мене хочуть, якщо до осіннього призиву ще багато часу залишилося.
Навчаюся я не в тому місті, де прописаний. Зараз в мене починається сесія, тому в той день, який написано в повістці прийти не зможу. Які можуть бути наслідки?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SOVKA-4
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 28.03.2010
Сообщения: 142

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 16 Май 2010,16:57:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Наслідки штраф 51 гр. До осіні, краще не ходи туди. Але повторюсь, що в тебе відстрочка по навчанню, закінчуеться в липні, а те що ти продовжуеш навчатись на военній кафедрі, не дае право на відстрочку.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
kiot
Участник
Участник


Зарегистрирован: 16.05.2010
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 16 Май 2010,17:13:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не зовсім зрозуміло деякі моменти Ст. 17 ЗУ "Про військовий обовязок":

10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому навчальному закладі.

Тобто, в мене є відстрочка до липня. У випадку, якщо я буду навчатися на магістратурі в іншому навчальному закладі (за власним бажанням), чи зможу я знову отрмати відстрочку?

Якщо я не буду продовжувати навчання, і не буду появлятися в рідному місті, чи дадуть мені можливість спокійно закінчити військову кафедру і чи можуть мене розшукувати в іншому місті і виключити з воєнки?

Наразі дякую за відповідь!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SOVKA-4
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 28.03.2010
Сообщения: 142

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 16 Май 2010,19:34:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Для здобуття наступного, освітньо-кваліфікаційного рівня надаеться відстрочка. Тобто, якщо зарахують до магістратури, відстрочку отримаеш, навіть в іншому вузі. Головне щоб вуз мав акредитацію не нижче того в якому навчаешся зараз.

Якщо не прийдуть з военкомату на военку, то сенсу тебе відраховувати немае. Розшуком пугати будуть твоїх рідних, так робиться завжди. Але, якщо военкомат до якого ти приписаний, в іншому місті і там немае інформації де ти, можливість закосити осінній призов є.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army