ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Скоро призив...
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по семейным обстоятельствам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,11:15:46    Заголовок сообщения: Скоро призив... Ответить с цитатой

Доброго дня, я вже задав запитання минулого року але б хотілось уточнити ще 1 раз.
Цієї осені мене призивають до лав української армії. Служити явно не хочеться). Надією на відстрочку є мати пенсіонер.
Я одна дитина в сім'ї, мати пенсіонер (57 років) але продовжує офіційно працювати, батько помер 22 роки тому, ріс я напівсиротою.
Прочитавши закон про загальний військой обов'язок (ст. 17) не знайшов вагомої причини для відстрочки. Офіційно я ніде не працюю чи маю я право на відстрочку? В законі сказано що на відстрочка надається лише для нагляду за НЕПРАЦЕЗДАТНИМИ особами, мати продовжує працювати, відповідно вона не є непрацездатною. Чи нададуть мені відстрочку у такому випадку?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,11:35:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ти погано зрозумів закон. Down Непрацездатними вважаються особи, які досягли пенсійного віку або є інвалідами. Працює твоя мати чи ні, значення не має. Маєш законне право на відсрочку.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,11:59:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тлумачення термінів законів та інших нормативно-правових актів України, зокрема термін "непрацездатна особа", належить до
Компетенції Конституційного суду України (ст. 147 КУ) ( 254к/96-ВР ), який надає офіційне тлумачення Конституції та інших законів України.
непрацездатність - це втрата або відсутність здатності до праці. Особливою умовою непрацездатності є втрата заробітку.

Чи повинен я офіційно працювати щоб отримати відстрочку?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,13:45:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

nabla писал(а):
непрацездатність - це втрата або відсутність здатності до праці. Особливою умовою непрацездатності є втрата заробітку.

Це звідки? Приведи посилання.

Сімейний кодекс України:
Стаття 75. Право одного з подружжя на утримання
Цитата:
3. Непрацездатним вважається той із подружжя, який досяг пенсійного віку, встановленого законом, або є інвалідом I, II чи III групи.

ВСЕ.
А якщо дискутувати, то це можливо робити до старості:

Непрацездатність — соціально-фізіологічний стан людини, який визначається її об'єктивною втратою чи зменшенням природних функцій організму або зниженням кваліфікації, значним зменшенням обсягу чи припиненням трудової діяльності.

Зміст та вид непрацездатності визначається законодавчо закріпленими обставинами, які зумовлюють її настання. Непрацездатність може бути наслідком різних за природою юридичних фактів: 1) загальносоціальних: притаманні кожній людині, оскільки зумовлені її фізіологічною та соціальною природою (наприклад, старість, вагітність та пологи, травма, не пов'язана з виробництвом, тощо); 2) професійних: є наслідком чи пов'язані з трудовою діяльністю, яку виконувала особа (нещасний випадок на виробництві, професійне захворювання); 3) публічних: є наслідком економічних, технічних, соціальних подій у конкретній державі (техногенні катастрофи, військові конфлікти тощо).


Потрібно розрізняти об'єктивно-фізіологічну непрацездатність, тобто за станом здоров'я чи при неповнолітті та об'єктивно-юридичну, тобто, коли закон дозволяє вже не працювати незалежно від того, може чи не може особа виконувати певну трудову діяльність. Непрацездатність можна класифікувати також на реальну та презюмовану. Реальна відображається у відсотках втрати працездатності та визначається МСЕК. Презюмована непрацездатність настає при досягненні законодавчо визначеного віку. Презумпція вікової непрацездатності лежить в основі пенсії за віком; презумпція втрати професійної працездатності лежить в основі призначення пенсії за вислугу років, а також пенсії за віком, яка призначається на пільгових умовах.

За тривалістю непрацездатність можна розділити на: постійну; стійку; тимчасову.

Юридичним фактом, який презюмує постійну непрацездатність особи є старість (пенсійний вік). Конституція України закріплює право громадян на соціальний захист у разі старості (ч. 2 ст. 46). Тим не менше, медична наука не знайшла критерію правильного нормування чи припинення праці у відповідності з фізіологічним станом і біологічною активністю людини. Дослідження доводять, що ступінь старіння (відповідно рівень здоров'я) суттєвим чином залежить від різного роду соціальних чинників: різниці у рівні та якості життя міського і сільського населення; приналежності до певної соціальної групи; ставлення особи до свого здоров'я; особливості харчування тощо. Фізіологічний та меди-ко-біологічний стан визначається індивідуальними темпами старіння організму, психологічний — самооцінкою особи. Отож, старість — це природний стан організму, який часто не збігається з календарним віком особи. Саме тому виникнення у особи права на соціальне забезпечення пов'язують із настанням такого юридичного факту як пенсійний вік: для чоловіків — 60, для жінок — 55 років.
Спробуй поспорити!
http://www.lawyer.org.ua/?w=p&i=68&d=313
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,14:17:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=16D62384EF3C1FFAB3B691A5DBE11DCB?art_id=36995&cat_id=34955 ось це посиланн!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,14:26:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не знаю, хто там відповідав, але ти погано читав і тоє:

Цитата:
Національне законодавство передбачає, що непрацездатність може бути спричинена загальним захворюванням, трудовим або побутовим каліцтвом, професійним захворюванням, вагітністю і пологами та віком.

Решту читай вище.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,14:45:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

моєму знайомому довелось офіційно влаштуватись на роботу щоб отримати відстрочку у зв'язку з доглядом за мамою пенсійного віку
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,14:54:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

То це є логічно. Ти мусиш утримувати свою матір, а не вона тебе своєю пенсією і роботою. Твоє питання було: "чи вважається мати пенсійного віку непрацездатною, якщо вона продовжує працювати?"
Я тобі відповів.
_________________


Последний раз редактировалось: TRX (Вторник, 28 Июля 2009,15:02:28), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,15:01:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тобто мені теж потрібно офіційно влаштуватись? А як же допомога по господарсту, чи відстрочка надається лише у випадку матеріального утримання?
дякую за вичерпну відповідь
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Master11
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 22.03.2006
Сообщения: 305
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 28 Июля 2009,15:04:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Работает мама или нет никакого значения не имеет. Работаешь ты или нет
тоже значения не имеет, отсрочку обязаны дать, поскольку ты можешь помогать маме и личным трудом, смотри тему http://no-army.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=643&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
http://www.no-army.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=192&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=27d5f4323bf282efed4d45ed25184bd1
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Пятница, 07 Августа 2009,16:35:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нові обставини.

Мій батько помер проходячи служку у військовій частині.
Чи можу я притендувати на звільненння від служби посилаючись на 18 ст. Поясніть будь ласна усі нюанси, якою саме повинна бути смерть, якщо можна так виразитись. Тобто, це повинен бути нещасний випадок чи як?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Пятница, 07 Августа 2009,16:55:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шановний! Ти вже двічі меєш право на звільнення, тим паче що ти читав ст.18!!! Що там не зрозумілого?
Сміло йди у військкомат та пиши заяву на отримання Військового квитка.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Пятница, 07 Августа 2009,16:59:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я просив пояснити "як саме потрібно померти", мені не дуже приємно про таке писати. Ніяких інцидентів не травлялось людина просто померла!

А питаюсь я так багато тому що вже були приценденти коли відмовлялись надати відстрочку, можливо в інших воєнкоматах все просто але не в моєму.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Пятница, 07 Августа 2009,17:46:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

nabla писал(а):
Я просив пояснити "як саме потрібно померти", мені не дуже приємно про таке писати. Ніяких інцидентів не травлялось людина просто померла!

А в ст.18 написано як має померти? Ні! Роби висновки.

nabla писал(а):
А питаюсь я так багато тому що вже були приценденти коли відмовлялись надати відстрочку, можливо в інших воєнкоматах все просто але не в моєму.

Найми адвоката, якщо сам не можеш.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nabla
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 09.03.2008
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Суббота, 08 Августа 2009,18:13:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

дуже змістовна відповідь, відразу видно наскільки ви розбираєтесь у цьому питанні.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по семейным обстоятельствам Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Страница 1 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army