ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Діагноз: Психічно неврівноважений. Наслідки?

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по состоянию здоровья
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
d
Участник
Участник


Зарегистрирован: 09.09.2008
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Вторник, 09 Сентября 2008,20:00:05    Заголовок сообщения: Діагноз: Психічно неврівноважений. Наслідки? Ответить с цитатой

Привіт. Я опинився в справді скрутній ситуації. Я зара навчаюсь на 4 курсі універу. Був виключений з універу за неуспішність після третього курсу. Тоді восени поновився як вільний слухач, а далі і знову в ряди студентів 3 курсу на повторне вивчення певних предметів. Трейтій курс успішно все-таки закінчив і влітку мені присилають повічтку у військомат. Типу, прийди 5 вересня на комісію з дипломом і документами. Я сам повістку не отримував, а це зробили за мене батьки. Я, як завжди, взяв в універі справку, про те, що вчусь і чіпати мене зась. Правда там у справці мені дописали, що був відрахований за таким-то наказом і був поновлений за таким-то.
Я приношу справку у військомат а вони мені сунуть в обличчя статтю про те, що права на відстрочку у мене нема після того як мене відраховували. Кажуть, пройди комісію, а тоді подивимось. Я ж в армію йти не хочу, і думаю, хай вже пройду, мо щось знайдуть. У мене нічого не знайшли (як я не намагався симулювати). Але психіатр згодився допомогти і написати мені якусь легку форму шизофреніка. Каже, полежиш тиждень в лікарні для нервово хворих, мо, коли що, то там вже точно домовишся і тебе не візьмуть до армії через психічні відхилення.
Я погодився. Але задумався, чи цей діагноз не зіпсує мені життя в майбутньому??? Бо у мене великі плани ( Smileправда як і у кожного) і я планую у близькому майбутньому їхати за кордон.
Підкажіть, будь-ласка, що робити. Чи погодитись на діагноз, чи шукати когось дати на лапу(хоч гроші є, але...), чи йти в армію (правда якщо для цього є справжні аргументи, бо я вважаю армію втратою часу, нервів і життя.)?????
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 09 Сентября 2008,20:43:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Комментарий Годецкого И. Ю. к ст. 14-20

По этим статьям списывают после прохождения стационарного обследования. Диагноз обычно шифруется и мало понятен для граждан. Большим заблуждением является то, что этот психический диагноз «приклеится» на всю жизнь. Обычно после 25 лет юношу, обратившемуся к специалисту с заявлением о том, что у него исчезли мании, фобии, неврозы, вычеркивают из любых черных списков. Более подробно о симптомах смотри на сайте. Очень важное значение при этих заболеваниях имеет характеристика с места учебы или работы. При совпадении вашей «повести» изложенной врачу и данных из характеристики о том, что вы укусили сотрудника, боитесь нашествия покимонов, часто говорите о самоубийствах и т.д., вы можете быть уверены в освобождении от армии.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
d
Участник
Участник


Зарегистрирован: 09.09.2008
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Среда, 10 Сентября 2008,15:24:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за відповідь. Трохи попустило. Але все одно тривожить думка про те, що коли я, на приклад, буду оформлюватись на роботу і босс захоче подивитись на моє приписне, то там побачить запис "непридатний" ще й з діагнозом певної форми шизофренії чи щось подібне. Чи захоче він мати у себе людину з сумнівною психікою (хоч це записано і на папері)??

Question Question Question
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Четверг, 11 Сентября 2008,10:23:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

d писал(а):
Але все одно тривожить думка про те, що коли я, на приклад, буду оформлюватись на роботу і босс захоче подивитись на моє приписне, то там побачить запис "непридатний" ще й з діагнозом певної форми шизофренії чи щось подібне. Чи захоче він мати у себе людину з сумнівною психікою (хоч це записано і на папері)


Не приписне, а військовий квиток або довідка яка його замінює. Там пишуться не діагнози, а статті з Розкладу хвороб, згідно з якими ти отримав непридатність. Спитай у боса, чи є в нього цей Розклад хвороб? Pank
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
d
Участник
Участник


Зарегистрирован: 09.09.2008
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Четверг, 11 Сентября 2008,15:52:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Блін! Ну, вам ціни нема. Ви реально мене обрадували.
Мої батьки хвилюються (і я разом з ними), щоб той довбаний діагноз шизофреніка мені не поламав життя.
Сподіваюсь, все буде добре. Наст. тижня буду проходити обстеження в лікарні щодо правдивості діагнозу. Може що порадите? Як краще, симулювати з себе дурочка, чи домовитись з лікарем, щоб поставив те, що я хочу?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по состоянию здоровья Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army