ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Призивна комісія зменшила відстрочку

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по состоянию здоровья
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Пятница, 16 Май 2008,00:07:08    Заголовок сообщения: Призивна комісія зменшила відстрочку Ответить с цитатой

1. я прооперувався з приводу защемленої грижі білої лінії живота (в квітні, якраз під час призиву). лікар на військоматі а акті дослідження здоровя мені написав відстрочку на 1 рік (те саме я бачив в переліку хвороб на вашому сайті з даної хвороби). коли я прийшов на призивну комісію, то там сказали що в мене відстрочка лише на пів року (до наступного призову 01.09.0Cool. причому дата відстрочки вже стояла в справі. я запитав чому в мене відстрочка лише на 6 міс а не на рік як в акті. а воєнком мені - що висновок ставить не лікар а комісія (дата стояла там ше до комісії, я бачив свою справу... її поставила там головний лікар військомату (її тоді не було на комісії)). чи правомірні дії військомату? чи можу я якось вимагати 1 рік відстрочки?
2. там же (на призивні комісії) воєнком сказав щоб я зявився на військомат в середині серпня (в акті повторюю в мене відстрочка до 01. 09) і не залежно від того чи прийде до мене повістка чи ні. чи обовязково мені йти без повістки?
3. я коли вчився то був приписаний по місцю навчання, по закінченні я мав приписатися на свою адресу (село) і відповідно в районий військомат стати на облік. на облік я став, але приписатися не можу, так як в інвентарному бюро загубили якісь потрібні для приписки документи. отже я не приписаний ніде не по своїй вині. чи можу я піти до армії в такому випадку? і взагалі, чи має право військомат викликати мене на комісії?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Пятница, 16 Май 2008,10:28:07    Заголовок сообщения: Re: Призивна комісія зменшила відстрочку Ответить с цитатой

uacomp писал(а):
чи правомірні дії військомату? чи можу я якось вимагати 1 рік відстрочки?

Можеш згідно зі ст. 57 Розкладу хвороб. А навіщо ти робив операцію? Без неї ти би був непридатний до 25 років, а потім би зробив.

uacomp писал(а):
чи обовязково мені йти без повістки?

Тільки під час призову з 1/10/08-30/11/08 ящо не маєш відсрочки на рік.

uacomp писал(а):
і взагалі, чи має право військомат викликати мене на комісії?

Я вважаю що має.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Суббота, 17 Май 2008,01:02:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

та я б не робив операцію, але вже треба було (дискомфорт і біль)

до кого мені звернутися щоб вимагати ще 6 міс відстрочки?

зі: дякую за швидку відповідь
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Понедельник, 19 Май 2008,19:07:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

uacomp писал(а):
до кого мені звернутися щоб вимагати ще 6 міс відстрочки?

До голови призовної коміссії. Але треба наполегливо боротись. Самостійно можеш не потягнути.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по состоянию здоровья Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army