ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Отримав повістку, є питання

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Promt
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.04.2007
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Понедельник, 25 Февраля 2008,09:15:28    Заголовок сообщения: Отримав повістку, є питання Ответить с цитатой

Добрий день.
Отримав повістку. Скан з повістки ( http://shareua.com/file/777761/pov_e.jpg.html ).
Питання:
1. У випадку не прибуття матеріали справді передадуть до правоохоронних органів? Чи можна її проігнорувати?
2. Там ще написано "з'явитись за адресою .... для відправки на збірний пункт", правда це "для відправки на збірний пункт" закреслено. Не може бути що я прийду а мене відправлять? Мед. комісію я проходив тільки в школі, коли їздили всім класом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Понедельник, 25 Февраля 2008,10:45:41    Заголовок сообщения: Re: Отримав повістку, є питання Ответить с цитатой

Promt писал(а):
1. У випадку не прибуття матеріали справді передадуть до правоохоронних органів? Чи можна її проігнорувати?

Можуть бути передані. Але для цього їм потрібні повістки з твоїм підписом. Ігнорувати чи ні-справа твоя. Це не остання повістка.

Promt писал(а):
Не може бути що я прийду а мене відправлять? Мед. комісію я проходив тільки в школі, коли їздили всім класом.


Раджу звернутися за консультацією до адвоката.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Promt
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.04.2007
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Понедельник, 25 Февраля 2008,12:34:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Але для цього їм потрібні повістки з твоїм підписом

Одну повістку підписував, прийшов, здав довідку з універу і отримав відстрочку. Зараз я вже не навчаюсь, на цій повістці стоїть підпис, але не мій. Можуть вони зачепитись за старі повістки?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Понедельник, 25 Февраля 2008,12:44:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Promt писал(а):
Можуть вони зачепитись за старі повістки?


Якщо ти по них приходив-ні.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Promt
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.04.2007
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Четверг, 13 Марта 2008,16:53:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще таке питання. Був на консультаці в ендокринолога, зробили УЗД щитовидки, щось там запідозрили, сказали зробити біопсію, назначили на 14 квітня. Питання: чи мають право мене призвати до того як я зроблю це обстеження?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Четверг, 13 Марта 2008,17:04:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Promt писал(а):
Питання: чи мають право мене призвати до того як я зроблю це обстеження?


А це обстеження від військкомату? Якщо так-то не повинні призвати, бо комісію ти повністю ще не пройшов і твоя придатність до служби ще не визначена.
А якщо те обстеження не зв'азано з військкоматом, то..........врешті решт раніш ніж призвати ще треба всерівно пройти комісію в військкоматі.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Promt
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.04.2007
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Четверг, 13 Марта 2008,17:30:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
А якщо те обстеження не зв'азано з військкоматом, то..........

Тобто можуть призвати? Просто ситуація така що в моєї матері проблеми із щитовидкою, мому брату на ній робили операцію, і я вирішив піти сам для себе обстежитись, бо вона має збільшені розміри.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Четверг, 13 Марта 2008,18:03:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Перед тим, як призвати ти всерівно повинен пройти мед.комісію у військкоматі. А там скаржитись і вимагати направлення на додаткове обстеження.
Я не лікар, але раджу звернути увагу на ст.12 Розкладу хвороб.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
helios
Участник
Участник


Зарегистрирован: 23.03.2008
Сообщения: 1

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 23 Марта 2008,01:51:17    Заголовок сообщения: сроки Ответить с цитатой

согласно указу президента от 24.10.2007
Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" ( 2232-12 ) п о с т а н о в л я ю:
1. Визначити на 2008 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:
1) квітень - травень;
2) жовтень - листопад.
2. Призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу:
1) у квітні - травні 2008 року;
2) у жовтні - листопаді 2008 року.

я подписал повестку на 24 марта т.к. не давали диплом в универе
приходить не собираюсь так как думаю что повестка не имеет юридической силы, военкомат нарушил указ президента

Непонятно имеет ли военкомат осуществлять призыв не в срок??
Является ли уважительной причиной неявка по повестке не во время призыва?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Понедельник, 24 Марта 2008,10:47:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Во-первых дочитай Указ до конца.
Во-вторых это не призыв, а допризывные мероприятия. Можешь игнорировать, но будет тебе трудно отделаться от штрафа раз ты расписался.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army