ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Роз'яснення до Статті 335 "Ухилення від призову"
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Призывник
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 23 Октября 2007,12:05:09    Заголовок сообщения: Роз'яснення до Статті 335 "Ухилення від призову" Ответить с цитатой

Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу


Ухилення від призову на строкову військову службу- карається обмеженням волі на строк до трьох років.

1. Об'єкт злочину - порядок комплектування ЗС та інших військових формувань.

2 Об'єктивна сторона злочину проявляється в ухиленні від призову на строкову військову службу шляхом дії або так званої змішаної бездіяльності (ухилення від виконання певного обов'язку вчинюється шляхом вчинення активних дій).

Призов на строкову військову службу - це передбачений чинним законодавством України спосіб комплектування ЗС та деяких інших військових формувань України (неконтрактний спосіб комплектування).
Спосіб вчинення злочину, передбаченого ст. 335, може бути різним, але визначення конкретного способу має значення для правильного визначення моменту закінчення злочину. Так, вказані дії можуть полягати в самокаліченні, симуляції хвороби, підробленні документів, іншому обмані (скажімо, у доведенні до членів призовної комісії завідомо неправдивих відомостей про смерть чи тяжку хворобу близького родича тощо або у свідомому замовчуванні яких-небудь відомостей), а так само в прямій відмові від несення обов'язків військової служби, і в таких випадках злочин є закінченим з моменту отримання повного або тимчасового звільнення від військової служби. При цьому самі самокалічення, симуляція хвороби, підробка документів, інший обман можуть за наявності відповідних підстав кваліфікуватися як замах на ухилення від призову на строкову військову службу. У разі ж, якщо наявними є ознаки лише готування до вчинення цього злочину, то кримінальна відповідальність згідно з ч. 2 ст. 14 виключається.
При ухиленні шляхом бездіяльності, коли призовник без поважних причин не прибуває у строки, встановлені військовим комісаріатом та вказані у повістці, до призовної дільниці для відправлення у військову частину, злочин є закінченим з моменту нез'явлення призовника до призовної дільниці. Поважними причинами нез'явлення у даному випадку вважаються такі, що підтверджуються відповідними документами:
а) перешкода стихійного характеру, хвороба громадянина або інші обставини, що позбавили громадянина можливості особисто прибути у вказані пункт і строк;
б) смерть або тяжка хвороба його близького родича.

Незгода призовника з рішенням комісії у справах альтернативної служби про відмову в проходженні ним такої служби та оскарження такого рішення в судовому порядку не звільняють особу від обов'язку з'явитися для проходження строкової військової служби.

Нез'явлення військовозобов'язаного або призовника до військового комісаріату без поважних причин не для відправлення у військову частину у зв'язку з призовом на строкову військову службу, а за іншим викликом тягне адміністративну відповідальність за ст. 210 КАП. За цією ж статтею військовозобов'язаний або призовник несуть відповідальність за ухилення від подання до військового комісаріату відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, навіть якщо це вчинено ними з метою ухилення в майбутньому від призову на військову службу (адже готування до вчинення злочину, передбаченого ст. 335, не тягне кримінальної відповідальності).

Службові особи органів реєстрації актів громадянського стану за неподання військовим комісаріатам відомостей про зміну призовниками прізвища, імені, по батькові, про внесення до реєстрації актів громадянського стану змін про дату і місце їх народження несуть адміністративну відповідальність за ч. 2 ст. 211-6,
керівники або інші відповідальні за військово-облікову роботу службові особи за несвоєчасне подання у військові комісаріати документів на жильців, які є призовниками, для оформлення взяття на військовий облік - за ст. 211-5, а за перешкодження своєчасній явці призовників на збірні пункти чи призовні ділянки - за ст. 211-4 КАП. Якщо ж вказані дії вчинено з метою сприяння призовникові в ухиленні від призову на військову службу, зазначені особи повинні нести відповідальність за пособництво в ухиленні від призову на строкову військову службу (ст. ст. 27 і 335).

Початком перебування на військовій службі для призовників і офіцерів, що призиваються із запасу, є день прибуття до військового комісаріату для відправлення у військову частину. Тому особа, яка прибула на призовний пункт для відправлення у військову частину, але вже після цього ухилилась від відправлення у війська, є військовослужбовцем і її дії треба кваліфікувати за ст. ст. 407, 408 або 409.

3. Суб'єктом злочину є громадянин України, який підлягає черговому призову на строкову військову службу;
-призовник або офіцер, що призивається із запасу, у т.ч. такий, що перебуває на тимчасовому обліку у військовому комісаріаті або без законних підстав не перебуває на військовому обліку взагалі.

Не піддягають призову на строкову військову службу, тобто не е суб'єктами розглядуваного злочину особи:

-які не досягли 18 років або на день відправки на строкову військову службу вже досягли 25 років (офіцери - 3О років);
-які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час;
-батько (мати), рідний брат чи сестра яких загинули чи померли або є інвалідами, якщо інвалідність настала під час проходження військової служби;
-які пройшли військову службу в інших державах;
-які закінчили курс навчання за програмою підготовки офіцерського складу або прапорщиків в навчальних закладах МВС, СБ, інших військових формувань та мають військові чи спеціальні звання;
-щодо яких ведеться дізнання чи попереднє (досудове) слідство або криміальна справа розглядається судом - до прийняття відповідного рішення;
-яких засуджено до позбавлення волі (при цьому повторне ухилення від призову на строкову військову службу після відбуття покарання (крім позбавлення волі) за такий злочин не звільняє особу від кримінальної відповідальності);
-особи жіночої статі.

Підлягають виключенню з військового обліку особи, засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжких злочинів. Тому вони не можуть бути суб'єктами ухилення від призову на строкову військову службу.

Особи, виконання якими військового обов'язку суперечить їхнім релігійним переконанням та які належать до діючих відповідно до законодавства України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, проходять невійськову (альтернативну) службу на підставі рішення комісій у справах альтернативної служби. Такі особи можуть стати суб'єктами ухилення від призову на строкову військову службу лише у випадку, коли вказане рішення було скасоване у зв'язку з тим, що ці особи ухилилися від проходження альтернативної служби або під час її проходження брали участь у страйку, займалися підприємницькою діяльністю, навчалися в установах освіти (крім середніх або вищих установ освіти з вечірньою чи заочною формами навчання).

Особи, які мають духовний сан, але не мають посади в одній із зареєстрованих релігійних конфесій, також призиваються на строкову військову службу і, відповідно, є суб'єктами розглядуваного злочину. Не є обставиною, що звільняє громадянина України від військового обов'язку, й те, що він проживає за кордоном.

Не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності за ухилення від призову на строкову військову службу особи, яким за рішенням призовної комісії була надана відповідна відстрочка:
а) за сімейними обставинами;
б) за станом здоров'я;
в) для продовження навчання;
г) у зв'язку з депутатською діяльністю і діяльністю як сільських, селищних і міських голів;
д) на період роботи за спеціальністю за основним місцем роботи призовникам - педагогічним працівникам з вищою педагогічною освітою у загальноосвітніх навчальних закладах;
е) в інших випадках, визначених законом, - Протягом дії відстрочки.

Особа, яка підмовила призовника до самокалічення, симуляції хвороби, підроблення документів, іншого обману, до прямої відмови від несення обов'язків військової служби чи до нез'явлення до призовної дільниці, організувала цей злочин, сприяла його вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод, переховувала призовника, притягується до відповідальності за ст. ст. 27 і 335, а за відповідних обставин і за ст. ст. 121, 122, 125, 130, 133 (якщо, скажімо, самокалічення було вчинене з допомогою такої особи), 358 чи 366 (якщо нею було підроблено відповідні документи).

4.Суб'єктивна сторона злочину, передбаченого ст. 335, характеризується виною у вигляді прямого умислу. Якщо призовник не з'явився на призовний пункт у зв'язку з тим, що, скажімо, своєчасно не отримав повістку, кримінальна відповідальність виключається.
__________________________________________________________

Конституція України (ст. 65).

Закон України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" в редакції від 18 червня 1999р. (ст. ст. 1, 15, 17, 18, 19, 24, ч. 5 ст. 37).

Закон України "Про альтернативну (невійськову) службу" в редакції від 18 лютого 1999р. (ст. ст. 2, 8, 12).

Положення про військовий облік військовозобов'язаних і призовників. Затверджене постановою КМ № 377 від 9 червня 1994 р.

Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби.

Положення про комісїї у справах альтернативної (невійськової) служби.

Перелік підприємств, установ, організацій, що перебувають у державній або комунальній власності, на яких громадяни можуть проходити альтернативну (невійськову) службу Перелік релігійних організацій, віровчення яких ну допускає користування зброєю. Затверджені постановою КМ № 2066 від 10 листопади 1999 р.

Положення про підготовку і проведення призову громодян України на строкову військову службу. Додаток до наказу М0 № 1 від 4 січня 1995 р.

Інструкція з військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування. Затверджена наказом МО № 166 від 27 червня 1995 р.

http://www.pravoznavec.com.ua/books/162/12615/28/#
http://www.vuzlib.net/beta3/html/1/9136/9499/


Последний раз редактировалось: TRX (Вторник, 23 Октября 2007,15:34:03), всего редактировалось 3 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Baphomet
Участник
Участник


Зарегистрирован: 13.07.2007
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Вторник, 23 Октября 2007,14:33:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Нез'явлення військовозобов'язаного або призовника до військового комісаріату без поважних причин не для відправлення у військову частину у зв'язку з призовом на строкову військову службу, а за іншим викликом тягне адміністративну відповідальність за ст. 210 КАП. За цією ж статтею військовозобов'язаний або призовник несуть відповідальність за ухилення від подання до військового комісаріату відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, навіть якщо це вчинено ними з метою ухилення в майбутньому від призову на військову службу (адже готування до вчинення злочину, передбаченого ст. 335, не тягне кримінальної відповідальності).

Пасибо большое за эту инфу, прочитав ее и проанализировав выше написанный абзац, теперь можно смело не ходить на мед. комиссю - не засудят по ст. 335 Smile А штрафы... пусть штрафуют!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 23 Октября 2007,14:52:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А дальше-больше:

Цитата:
3. Суб'єктом злочину є громадянин України, який підлягає черговому призову на строкову військову службу;


или:

Цитата:
Не піддягають призову на строкову військову службу, тобто не е суб'єктами розглядуваного злочину особи:

які не досягли 18 років або на день відправки на строкову військову службу вже досягли 25 років (офіцери - 3О років);P.S. Этот "Постатейний коментар до Кримінального кодексу України" написан со ссылками на уже немного устаревшие законы и я не знаю является ли он официальным разъяснением Минюста.

Логически все правильно, кроме, как по мне, выделенное красным: сомниваюсь я, что есть сроки давности за уклонение.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 23 Октября 2007,17:41:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TRX писал(а):
сомниваюсь я, что есть сроки давности за уклонение.


Сам себе и отвечаю:

Цитата:
Стаття 49. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності

1. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минули такі строки;

1) два роки - у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання менш суворе, ніж обмеження волі;

2) три роки - у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі;

3) п'ять років - у разі вчинення злочину середньої тяжкості;

4) десять років - у разі вчинення тяжкого злочину;

5) п'ятнадцять років - у разі вчинення особливо тяжкого злочину.

Следовательно полное счастье вам будет в 28 лет Arrow
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bober
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 01.07.2007
Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Среда, 24 Октября 2007,10:09:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

спасибо за информацию, а какие сроки освобождения от административной ответственности? Вроде как говорили два месяца, но можно поточнее и какая это статья?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Среда, 24 Октября 2007,10:17:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bober писал(а):
спасибо за информацию, а какие сроки освобождения от административной ответственности? Вроде как говорили два месяца, но можно поточнее и какая это статья?


ст. 210 КАП.

Удивительно! Вся эта информация здесь есть с самого рождения этого сайта, а всех так заинтерисовало мое последнеее сообщение. Pank

Значит ленитесь искать и изучать! Bah
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bober
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 01.07.2007
Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Среда, 24 Октября 2007,15:40:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ты меня нетак понял, существует ли закон типа "Звільнення від адміністративної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності" или что-то подобное, который после истечения отпеределенного времене отменяет наказание в виде штрафа наложенным за статьей 210, 211 ?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Среда, 24 Октября 2007,17:10:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bober писал(а):
Ты меня нетак понял, существует ли закон типа "Звільнення від адміністративної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності" или что-то подобное, который после истечения отпеределенного времене отменяет наказание в виде штрафа наложенным за статьей 210, 211 ?


Держи:

Цитата:
Кодекс України про адміністративні правопорушення


Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення
Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення.
У разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або про її закриття.
( Частину третю статті 38 виключено на підставі Закону N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001 )
( Стаття 38 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001 )


Цитата:
Стаття 210. Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу
Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах -
тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
{ Стаття 210 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР N 2010-11від 03.04.86, Законом N 55/97-ВР від 07.02.97, в редакції Закону N 308/97-ВР від 04.06.97, із змінами, внесеними згідно із Законами N 2342-III ( 2342-14 ) від 05.04.2001, N 1014-V ( 1014-16 ) від 11.05.2007 }

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tratatan
Нарушитель Правил
Нарушитель Правил


Зарегистрирован: 13.10.2007
Сообщения: 40

СообщениеДобавлено: Среда, 31 Октября 2007,03:47:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Baphomet писал(а):
Цитата:
Нез'явлення військовозобов'язаного або призовника до військового комісаріату без поважних причин не для відправлення у військову частину у зв'язку з призовом на строкову військову службу, а за іншим викликом тягне адміністративну відповідальність за ст. 210 КАП. За цією ж статтею військовозобов'язаний або призовник несуть відповідальність за ухилення від подання до військового комісаріату відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, навіть якщо це вчинено ними з метою ухилення в майбутньому від призову на військову службу (адже готування до вчинення злочину, передбаченого ст. 335, не тягне кримінальної відповідальності).

Пасибо большое за эту инфу, прочитав ее и проанализировав выше написанный абзац, теперь можно смело не ходить на мед. комиссю - не засудят по ст. 335 Smile А штрафы... пусть штрафуют!

Для того и менты отлавливают – что б насильно довести до стадии получения повестки на прохождение службы, когда уже неявка и грозит этой 335 статьей Crying or Very sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tratatan
Нарушитель Правил
Нарушитель Правил


Зарегистрирован: 13.10.2007
Сообщения: 40

СообщениеДобавлено: Среда, 31 Октября 2007,03:55:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вот только не могу понять. Почему везде на этом форуме люди пишут, что если косить, то грозит тюрьма.

И как понять когда человек тупо косил, никаких повесток не получал и его дело передают в прокуратуру. Как прокуратура может засадить, если повестки не получались? Или я что-то пропустил – вроде эти разъяснения правильно прочитал.

Я так понял – могут судить только того, кто прошел мед. комиссию, признан «годен», получил повестку для явки на «сборный пункт» и не явился по этой повестке!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Среда, 31 Октября 2007,12:13:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tratatan писал(а):
Для того и менты отлавливают – что б насильно довести до стадии получения повестки на прохождение службы, когда уже неявка и грозит этой 335 статьей Crying or Very sad


Несовсем так. В 99,9% менты ловят для доставки в РВК именно для прохождения комиссии.

tratatan писал(а):
Вот только не могу понять. Почему везде на этом форуме люди пишут, что если косить, то грозит тюрьма.

Ну, во-первых не тюрьма, а так называемый "исправительный центр" (раньше называли "химией"), а во-вторых: а что не так? В КК есть статья по этому поводу.

tratatan писал(а):
И как понять когда человек тупо косил, никаких повесток не получал и его дело передают в прокуратуру. Как прокуратура может засадить, если повестки не получались? Или я что-то пропустил – вроде эти разъяснения правильно прочитал. .


Ну так Законодатель определил:
Цитата:
у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;


tratatan писал(а):
Я так понял – могут судить только того, кто прошел мед. комиссию, признан «годен», получил повестку для явки на «сборный пункт» и не явился по этой повестке!


Да. Уточняю: На сборный пункт для отправки в войска. Molitva
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tratatan
Нарушитель Правил
Нарушитель Правил


Зарегистрирован: 13.10.2007
Сообщения: 40

СообщениеДобавлено: Среда, 31 Октября 2007,15:40:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TRX писал(а):

Ну, во-первых не тюрьма, а так называемый "исправительный центр" (раньше называли "химией"), а во-вторых: а что не так? В КК есть статья по этому поводу.

Еще одна? Значит в этот исправительный центр не по 335-й? Wow

TRX писал(а):

Ну так Законодатель определил:
Цитата:
у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;


tratatan писал(а):
Я так понял – могут судить только того, кто прошел мед. комиссию, признан «годен», получил повестку для явки на «сборный пункт» и не явился по этой повестке!


Да. Уточняю: На сборный пункт для отправки в войска. Molitva

Противоречие получается. Ne znayu Вы на оба вопроса ответили «Да»
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2645
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Среда, 31 Октября 2007,17:05:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tratatan писал(а):

Еще одна? Значит в этот исправительный центр не по 335-й? Wow


Еще одна что? Ты хоть читал 335 ст.? Там написано "обмеження волі", а не "позбавлення волі". Обмеження волі- это и есть та "химия" о кот. я писал.

tratatan писал(а):

Противоречие получается. Ne znayu Вы на оба вопроса ответили «Да»


Противоречие, говоришь! А как же это? И для чего?

Цитата:
ПОЛОЖЕННЯ про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом

68. Районні військові комісари зобов'язані особисто контролювати прибуття призовників для проходження призовної комісії, а стосовно осіб, які не прибули на призовну комісію, вживати заходів для встановлення причин їх неприбуття і розшуку.
Призовникам, які не прибули для проходження призовної комісії з поважних причин, визначається інший день для її проходження.
Про всі випадки неприбуття призовників для проходження призовної комісії без поважних причин районні військові комісаріати повідомляють органи внутрішніх справ щодо їх розшуку.
Органи внутрішніх справ у встановленому законом порядку зобов'язані проводити розшук, затримання і доставку до районних військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання загального військового обов'язку.
Документи з розшуку зберігаються в особових справах призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу. Якщо дії щодо розшуку цих призовників не дають позитивних наслідків, за рішенням призовної комісії на них оформляються та надсилаються до відповідних правоохоронних органів такі документи:
копія облікової картки призовника з результатами медичного огляду;
витяг з протоколу засідання призовної комісії з рішенням про надіслання до відповідних правоохоронних органів матеріалів на призовника, який ухиляється від призову;
копія особової справи призовника;
корінець повістки з підписом призовника про те, що його попереджено про день і час явки у районний військовий комісаріат;
витяг із списку осіб, які викликались у районний військовий комісаріат, з відміткою про неявку призовника;
пояснювальні записки посадових осіб районного військового комісаріату, які проводили перевірку причин неявки призовника;
пояснювальні записки осіб, яким доручалося вручити повістки (у разі, коли мала місце відмова від одержання повісток);
документи, що підтверджують доведення до відома призовника основних положень Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", встановленої законами відповідальності за їх порушення, застосовані до призовника заходи за ухилення від явки у районний військовий комісаріат;
пояснення від особи, яка ухиляється від призову на військову службу, якщо відоме її місцезнаходження;
супровідний лист районного військового комісаріату на адресу керівника правоохоронного органу із зазначеними матеріалами та у разі потреби іншими документами.


Как видишь "ухилення" можно трактовать по-разному.
Все зависит от того, как ты сам или твой адвокат "разрулят" ситуацию в прокуратуре.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tratatan
Нарушитель Правил
Нарушитель Правил


Зарегистрирован: 13.10.2007
Сообщения: 40

СообщениеДобавлено: Среда, 31 Октября 2007,21:30:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TRX писал(а):
Еще одна что? Ты хоть читал 335 ст.? Там написано "обмеження волі", а не "позбавлення волі". Обмеження волі- это и есть та "химия" о кот. я писал.

Я читал внимательно. Просто не знал, что позбвлення и обмеження это разные вещи Rolling Eyes
А что собой предствляет этот "исправительный центр"? Чем он отличается от тюрьмы?

Цитата:
ПОЛОЖЕННЯ про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом

Судя по всему это касается тех кто уже был в военкомате и подписывался хоть под одной повесткой или даже прошел мед. осмотр.
Я так решил из-за этих пунктов:
Цитата:

копія облікової картки призовника з результатами медичного огляду;
корінець повістки з підписом призовника про те, що його попереджено про день і час явки у районний військовий комісаріат;
копія облікової картки призовника з результатами медичного огляду;


Я понимаю, что не все обязательно предоставлять, но если военкомат решит это проделать в моем случаи, то кроме копія особової справи призовника; они ничего не спогут педоставить в МВД Laughing

З. Ы. В любом случае я не думаю, что мне что-то грозит за откос от одного призыва, а на весну я сделаю «белый билет» Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Праведник
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 28.10.2007
Сообщения: 316
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Четверг, 01 Ноября 2007,01:32:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
"Незгода призовника з рішенням комісії у справах альтернативної служби про відмову в проходженні ним такої служби та оскарження такого рішення в судовому порядку не звільняють особу від обов'язку
з'явитися для проходження строкової військової служби".
Shocked
Отето да, вслучае несвоевременной подачи заявления на прохождения а.с. (не поже чем за 2а месяца до начала призыва) Комисия имеет право отказать призывнику в удовлетворении его прозьбы на прохождение а.с. + если призывник захочит оспоритть решение комисии через суд, то ето тоже не является основанием для отстрочьки до вынесения судом решения (в отличае кпримеру от оспаривания в суде заключение военно-мед.эксертизы)..
Получается только изза незнания етих моментов законнопослушный верующий человек загрибается без суда и следствия в армию? Shocked
Чтож ему делать в таком случае чтоб непопасть в армию и действовать в соотвецтвии с 3аконом?
_________________
Путь праведника усеян деяниями злодеев и
тиранов
Блажен тот кто именем доброй воли
показывает
Несчастным и слабым путь к счастью
Ибо он и есть истинный пастырь и защитник братьев своих.
И узнают они что я-Господь
когда совершу над ними свое мщение!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Призывник Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 1 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах© 2004-2009 no-army