ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

стаціонар і медична комісія

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Пятница, 20 Марта 2009,11:52:14    Заголовок сообщения: стаціонар і медична комісія Ответить с цитатой

добрий день, моя ситуація практично повністю описана тут: http://www.no-army.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=1767

продовження:
завіз документи про те, що я навчаюся стаціонарно, на військоматі тоді сказали, що відстрочку мені дадуть, але щоб я пішов на здачу аналізів в поліклініку такого то дня і ніяких повісток мені не давали, ніде я не розписувався.

сказали, що коли пройду ці аналізи, то тоді дадуть повістку на мед комісію.

оскільки навчаюся стаціонарно і повістки не отримав (хоча сам персонально був в військоматі), отже я не міг поїхати на комісію, бо мав би пропуск без поважних причин (зараз, тим більше, якраз заліки і екзамени).

я проживаю не за місцем прописки. до дому дзвонили з військомата і лякали, що якщо я сам не приїду - то вони мене привезуть насильно.

в постанові КМУ є пункт "медичний огляд не проводиться ... " якщо перед тим був визнаний придатним. я був визнаний придатним, але мав відтрочку на лікування, отже на військоматі кажуть, що не знають чи я далі придатний і обов'язково потрібно пройти мед комісію.

в зв'язку з вище описаним питання:
1) може я таки не маю проходити комісію і як їм це довести?
2) якщо відповідь на попереднє питання - "маю проходити", то чи мені щось буде за те що я не приїхав на мед.огляд (здачу аналізів), незважаючи на те, що повістки я не отримав

чув кілька випадків, коли в військоматі казали що відстрочка є, потрібно тільки пройти комісію. призовник комісію пройшов, а йому тоді рішення, що він придатний і ніякої відстрочки йому не нележить... типу: "ми тебе обманули шоб ти не втік".
не хочу сам попасти в таку ситуацію та й не дуже хочу заїдатися з ними (це районний військомат, там всі всіх знають в лице)... мені крім текучого призову ще один залишився..., якщо зараз з ними посварюся, то на наступному вони вже відіграються....
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Пятница, 20 Марта 2009,12:40:30    Заголовок сообщения: Re: стаціонар і медична комісія Ответить с цитатой

uacomp писал(а):
я був визнаний придатним, але мав відтрочку на лікування, отже на військоматі кажуть, що не знають чи я далі придатний і обов'язково потрібно пройти мед комісію..

Правильно кажуть. Відсрочка на лікування не є придатністю.

uacomp писал(а):
якщо відповідь на попереднє питання - "маю проходити", то чи мені щось буде за те що я не приїхав на мед.огляд (здачу аналізів), незважаючи на те, що повістки я не отримав.

Я не зрозумів, ти не хочеш їхати на мед.огляд у військкомат, чи здавати аналізи у поліклініці?

uacomp писал(а):
..не хочу сам попасти в таку ситуацію та й не дуже хочу заїдатися з ними (це районний військомат, там всі всіх знають в лице)... мені крім текучого призову ще один залишився..., якщо зараз з ними посварюся, то на наступному вони вже відіграються....

Якщо сам не хочеш/боїшся відстоювати свої права-найми адвоката. З таким баченням у тебе може не вийти нічого.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Пятница, 20 Марта 2009,13:48:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

відстоювати буду обов'язково, хочеться просто "меншою кров'ю" Smile

знач їхати таки прийдеться...
TRX, знову дякую за відповідь
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army