ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

з заочного на стаціонар

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 01 Марта 2009,16:31:03    Заголовок сообщения: з заочного на стаціонар Ответить с цитатой

добрий день. в мене така ситуація:
раніше я вчився в коледжі до ступеня бакалавр, потім поступив в політех на спеціаліста ЗАОЧНО (1 рік). поки я там вчився то був відповідно на двох призовах, по яких мав відстрочки (вивих плеча і операція по грижі). зараз продовжив навчання вже в магістратурі СТАЦІОНАРНО (в іншому вузі), тобто теоретично маю право на відстрочку по навчанні так як магістр - це вищий рівень ніж спеціаліст, мене не виганяли та не було розривів в навчанні...

тільки тут є кілька моментів які я б хотів вияснити:
1) читав тут на форумі, що відстрочка по навчанні надається ОДИН раз, а в мене виходить що вже другий (перший до бакалавра). поясніть будь-ласка цей момент;
2) чи можуть на військоматі сказати що магістратура - це друга вища освіта і відстрочки в мене нема, тим більше що раніше я був на 5-иу курсі і тепер теж на 5-му, але рівень вищий;

3) чи обовязково мені проходити медичну комісію, якщо відстрочка законна, тобто чи можу я просто передати довідку про навчання а сам не їхати в військомат;

якщо я зараз маю законну відстрочку - то мені залишиться ще один осінній призов, в березні 2010 року мені 25 стукне. як краще на нього не попадати?
може просто не зявлятися... я живу не за місцем приписки...

сподіваюся на вичерпну відповідь, дякую
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Tomas
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 29.03.2007
Сообщения: 121

СообщениеДобавлено: Понедельник, 02 Марта 2009,11:59:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

1. на період навчання -- (а кол-во периодов навчання неограничено )
2. Могут и скажут 50%, но найди закон "про вищу освіту" и покажи им это, 5 -й и 5-й курс -- не проблема.
3. медичний огляд не проводиться" но никто не запрещает его провести, смотри постанову КМУ, может легче пройти?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Понедельник, 02 Марта 2009,21:29:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tomas, дуже дякую за відповідь. Якщо можна уточніть ще таке:

Tomas писал(а):

2. Могут и скажут 50%, но найди закон "про вищу освіту" и покажи им это, 5 -й и 5-й курс -- не проблема.

перечитав закон, для мене там все якось дуже запутано, можливо вкажете яка саме частина (що саме) стосується мого випадку

Tomas писал(а):

3. медичний огляд не проводиться" но никто не запрещает его провести, смотри постанову КМУ, может легче пройти?

яка саме постанова мається на увазі?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Tomas
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 29.03.2007
Сообщения: 121

СообщениеДобавлено: Вторник, 03 Марта 2009,14:55:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
3. Спеціаліст - освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра здобула повну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання завдань та обов'язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
4. Магістр - освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра здобула повну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання професійних завдань та обов'язків (робіт) інноваційного характеру певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2984-14&p=1236081114051492
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Вторник, 03 Марта 2009,16:50:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну и Постанова в догонку: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=0&nreg=352-2002-п
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Среда, 04 Марта 2009,00:46:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ще раз дуже дякую за відповіді TRX i Tomas. вже все знайшов, все стало більш-менш зрозуміло.

ще один нюанс. в приведеній постанові прочитав:
Цитата:

Призовники, яким надана відстрочка, зобов'язані щороку до
1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що
підтверджують їх право на відстрочку.

довідку до 1 жовтня про навчання я не подав, так як в мене на той призов діяла відсточка по здоровю і мені документів що її підтверджують нести не потрібно було (вони і так на військоматі).

але і в тій же постанові пише:
Цитата:

Рішення районних призовних комісій про надання відстрочки
від призову за сімейними обставинами, за станом здоров'я, для
продовження навчання, у зв'язку з депутатською діяльністю та в
інших випадках приймаються на підставі документів, поданих на момент призову...

отже, виходить не є порушенням, якщо я принесу(подам) довідку про навчання "на момент призову", тобто зараз.

чи все таки потрібно буде заплатити штраф на основі першої цитати з закону (ніби до 51 грн)? якщо його треба буде платити - то кому? тобто чи має військомат таку силу, шоб визнати мене винним у скоєні порушення і за це отримати від мене штраф.

отже, нові 2 питання:
1) чи винен я і маю платити штраф?
2) якщо на перше відповідь - "ТАК", то кому і скільки?

буду дуже вдячний, якщо розтлумачите ще ці моменти
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Чапаев
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 29.08.2005
Сообщения: 547

СообщениеДобавлено: Среда, 04 Марта 2009,10:17:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Взагалі ти мав би сплатити штраф, але строк адміністративного порушення -- 2 місяці, отже після 1 жовтня плюс два місяці, тобто після першого грудня ти вже не повинен ніякі штрафи сплачувати. А взагалі штраф 17-51 грн за рішенням військкомата.
_________________
Внимание! Побочные эффекты использования Темной стороны Силы могут включать потерю волос и зубов, внешние признаки уродства, а также проблемы с джедаями. Темная сторона подходит не для всех. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом перед применением.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uacomp
Участник
Участник


Зарегистрирован: 15.05.2008
Сообщения: 12

СообщениеДобавлено: Четверг, 05 Марта 2009,00:00:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

дякую всім за допомогу!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army