ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Академвідпустка

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Karlo
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.02.2007
Сообщения: 19

СообщениеДобавлено: Четверг, 24 Июля 2008,17:15:22    Заголовок сообщения: Академвідпустка Ответить с цитатой

Скажіть, будь-ласка, а з університету висилають якийсь документ про те, що студент був в академвідпустці?
Я просто був в академвідпустці, тому на рік пізніше закінчую університет. Прийшла повістка, я приніс довідку з університету, що ще рік вчитись. А до них не доходить, чому це я замість 6 років буду вчитись 7.
Буду вдячний за відповідьSmile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Четверг, 24 Июля 2008,17:28:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нагадай їм про існування ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу"

Цитата:
11. Громадяни призовного віку, які перервали навчання у зв'язку з отриманням академічної відпустки за станом здоров'я або сімейними обставинами, для догляду за близькими родичами, зазначеними в абзаці третьому частини одинадцятої статті 15 цього Закону, право на надану відстрочку від призову на строкову військову службу не втрачають.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Karlo
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.02.2007
Сообщения: 19

СообщениеДобавлено: Четверг, 24 Июля 2008,17:31:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так я знаю про це, просто вони хочуть доказу того, що я був в академвідпустці, а в університеті сказали, що коли студент іде в академку, то вони в військкомат нічого не висилають. Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRX
Доброволец
Доброволец


Зарегистрирован: 22.07.2004
Сообщения: 2644
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Четверг, 24 Июля 2008,17:42:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дійсно, ВУЗ нічого не висилає до військомату в цьому разі. Це твій обов'язок до 1 жовтня підтверджувати право на відсрочку. Ти мусиш документально підтвердити свою академвідпустку.
_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Karlo
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.02.2007
Сообщения: 19

СообщениеДобавлено: Пятница, 25 Июля 2008,11:57:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мда...Я просто не був в академвідпустці, просто, коли я був відрахований, то з військового столу нічого не посилали в військкомат, бо я попередив, що буду перепоступати. Я перепоступив, вийшло, що я на рік довше буду вчитись. Оскільки академвідпустка дає право на відсрочку, то в військкоматі сказав, що був в академвідпустці. Віддав їй довідку про навчання з університету, але мені ще на осінь виписали повістку.
От тепер точно не знаю, що робити...Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Karlo
Участник
Участник


Зарегистрирован: 05.02.2007
Сообщения: 19

СообщениеДобавлено: Среда, 30 Июля 2008,18:14:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Загалом ситуація була така: я був відрахований з 1го року навчання магістеріуму, але з університету наказ про відрахування в РВК не відсилали. Влітку цього ж року я вступив на 1й курс магістеріуму, але на іншу спеціальність. Виходить, що я буду вчитись на рік довше, оскільки мене відрахували і 1 рік випав. Офіційно відсрочка в мене закінчилась, але є довідка про те, що я вступив в 2007 на магістратуру і тому відсрочка до 2009.
Чи маю я якось документально їм пояснювати чому так виходить, що я замість 6 років буду вчитись 7? Чи достатньо того, що в мене є довідка з університету, в якій написано, що я буду вчитись до 2009?
Буду дуже вдячний за відповідь.
Вибачте, що зразу чітко не пояснив ситуацію.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army