ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Повістки статистика

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
BS73
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 11.05.2012
Сообщения: 318

СообщениеДобавлено: Четверг, 15 Сентября 2022,14:35:10    Заголовок сообщения: Повістки статистика Ответить с цитатой

З кінця червня спостерігаю масову видачу повісток по всій країні (може і раніше). Не бачу великої кількості мобілізованих, які цього не бажали.

Є гіпотеза, що відсоток потрапляння в армію в цілому малий:
За спаданням він зменшується:

1) ті хто має воєнний досвід (раніше був мобілізований, мав контракт, важливу військову професію і т.п.)
2) ті, хто закінчував військову кафедру (майже готовий командир взводу)
3) ті, хто проходив строкову військову службу
4) ті, хто не проходив строкову військову службу, але придатний
5) непридатні в мирний час, обмежено придатні у воєнний

Прошу відписатися тих, кому вручали будь-які повістки з 24.02.2022 (коли та де вручали? чи ходили до військомату? якщо ні, то чи була повторна повістка та штрафна санкція? чим завершилось обстеження/уточнення даних?)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
kitvss
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 02.11.2017
Сообщения: 158

СообщениеДобавлено: Четверг, 15 Сентября 2022,16:00:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сам не отримував, але з того, що бачу по п. 4 та 5 - беруть частіше тих, хто за віком підпадає під строкову службу та має бажання. В мене є знайомий, який в червні з братом пішов до військкомату. Знайомому 29, брату 24, обидва доволі спортивні, обидва мали бажання. Брата взяли, знайомому сказали, що він вже трохи застарий щоб без досвіду йти. Це якщо що в Харкові було.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Жекка
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 09.04.2007
Сообщения: 597

СообщениеДобавлено: Четверг, 15 Сентября 2022,21:25:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В мене товариш пішов служити. 50 років, вища освіта, інженерна, військова кафедра. Я пропонував йому допомогти уникнути мобілізації (він не голосував за Зєлю, тому і не повинен розгрібати гівно, яке дурники наголосували), але він відмовився і пішов служити. Прихильник Петра Порошенка. Зараз в реактивній артилерії, розвалює кацапів.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BS73
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 11.05.2012
Сообщения: 318

СообщениеДобавлено: Четверг, 15 Сентября 2022,22:54:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

kitvss писал(а):
Сам не отримував, але з того, що бачу по п. 4 та 5 - беруть частіше тих, хто за віком підпадає під строкову службу та має бажання. В мене є знайомий, який в червні з братом пішов до військкомату. Знайомому 29, брату 24, обидва доволі спортивні, обидва мали бажання. Брата взяли, знайомому сказали, що він вже трохи застарий щоб без досвіду йти. Це якщо що в Харкові було.


щодо вручення повісток бачу що цільова категорія більше 25+
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
DK
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 19.11.2020
Сообщения: 28

СообщениеДобавлено: Вторник, 20 Сентября 2022,20:22:21    Заголовок сообщения: Re: Повістки статистика Ответить с цитатой

BS73 писал(а):
повістки з 24.02.2022 (коли та де вручали? чи ходили до військомату? якщо ні, то чи була повторна повістка та штрафна санкція? чим завершилось обстеження/уточнення даних?)[/b]


Львов: раздают много и везде , заполняют при тебе (подделка документов), друзья получили месяца 3 назад забили и послали их

Вручают также тем кто нарушает "комендантский час".

На западной активно бегают за мужиками вообще, Черновцы, Львов точно знаю.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BS73
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 11.05.2012
Сообщения: 318

СообщениеДобавлено: Среда, 21 Сентября 2022,17:21:31    Заголовок сообщения: Re: Повістки статистика Ответить с цитатой

DK писал(а):
BS73 писал(а):
повістки з 24.02.2022 (коли та де вручали? чи ходили до військомату? якщо ні, то чи була повторна повістка та штрафна санкція? чим завершилось обстеження/уточнення даних?)[/b]


Львов: раздают много и везде , заполняют при тебе (подделка документов), друзья получили месяца 3 назад забили и послали их

Вручают также тем кто нарушает "комендантский час".

На западной активно бегают за мужиками вообще, Черновцы, Львов точно знаю.


цікаво який % походів в військомат закінчився мобілізацією
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Inimicos
Ветеран Форума
Ветеран Форума


Зарегистрирован: 05.02.2016
Сообщения: 75

СообщениеДобавлено: Среда, 21 Сентября 2022,22:20:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По моему опыту, на фронт да по желанию гребут по тем кого я знаю, а вот в тыл, большинство из моих знакомых загребли не по желанию. То есть принудительно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Iamamoto
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 27.12.2017
Сообщения: 37

СообщениеДобавлено: Четверг, 22 Сентября 2022,17:08:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З мого досвіду.
В Києві повістки мало кому приходять. А якщо і приходять, то тим хто недавно дембельнувся.
Одного мого знайомого мобілізували, але при медогляді вже в частині в нього виявили високий тиск, тому лишили для тилових робіт і на фронт не відправляли.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army