ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Это является верной формой повестки сейчас?
На страницу Пред.  1, 2, 3
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
texua
Участник
Участник


Зарегистрирован: 14.05.2022
Сообщения: 4

СообщениеДобавлено: Пятница, 17 Июня 2022,16:28:50    Заголовок сообщения: Re: Это является верной формой повестки сейчас? Ответить с цитатой

Цитата:


Сьогодні зранку знайшов у поштовій скринці схожого вигляду повістку на одинадцяте травня... Наскільки я розумію, повістку повинні вручити під розпис. Корінець з розпискою що я ознайомлений з часом та датою явки пустий. Оскільки я її не підписував то це означає шо вона до мене не надходила і ніяких санкцій військомат застосувати до мене не може. Я вірно розмірковую?

P.S. Чи може краще в понеділок до них всеж підійти?
Про себе. 31 рік, не служив, військову кафедру не проходив. Центр України.


Вітаю ще раз! Сьогодні кинули другу повістку у скриньку на 24 червня. Така ж сама форма тільки надруковано" ПОВТОРНА ПОВІСТКА". І так само я нічого не підписував. Наскільки я зрозумів з інших тем цього Форуму, якщо я прийду, я пройду комісію, мене визнають придатним та вручать повістку на відправку.
Цікавить інше питання. Якщо ж я не прийду, вони мені втретє будуть надсилати таким способом запрошення, чи можуть бути більш радикальні міри?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sups
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 06.04.2010
Сообщения: 225
Откуда: Ивано-Франковск

СообщениеДобавлено: Пятница, 17 Июня 2022,16:59:56    Заголовок сообщения: Re: Это является верной формой повестки сейчас? Ответить с цитатой

texua писал(а):
Цитата:


Сьогодні зранку знайшов у поштовій скринці схожого вигляду повістку на одинадцяте травня... Наскільки я розумію, повістку повинні вручити під розпис. Корінець з розпискою що я ознайомлений з часом та датою явки пустий. Оскільки я її не підписував то це означає шо вона до мене не надходила і ніяких санкцій військомат застосувати до мене не може. Я вірно розмірковую?

P.S. Чи може краще в понеділок до них всеж підійти?
Про себе. 31 рік, не служив, військову кафедру не проходив. Центр України.


Вітаю ще раз! Сьогодні кинули другу повістку у скриньку на 24 червня. Така ж сама форма тільки надруковано" ПОВТОРНА ПОВІСТКА". І так само я нічого не підписував. Наскільки я зрозумів з інших тем цього Форуму, якщо я прийду, я пройду комісію, мене визнають придатним та вручать повістку на відправку.
Цікавить інше питання. Якщо ж я не прийду, вони мені втретє будуть надсилати таким способом запрошення, чи можуть бути більш радикальні міри?

Сказати важко. Залежить від багатьох факторів:
1. На скільки ви особисто потрібні своєму РВК
2. Які зусилля він готовий вкладати для пошуку вас особисто
3. Інші місцеві особливості взаємодії РВК з правоохоронними органами

В найгіршому випадку прийдуть до вас особисто, можливо з поліцією, але двері ламати ніхто не буде. РВК простіше знайти когось іншого на ваше місце, ніж довго та нудно намагатись впіймати вас особисто. Потенційних кандидатів вистачає, особливо якщо ви живете в місті.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army