ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Штраф 510 грн, бо не явився в перші 10 днів призову

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Dumzday
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 08.06.2014
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Четверг, 30 Май 2019,17:49:52    Заголовок сообщения: Штраф 510 грн, бо не явився в перші 10 днів призову Ответить с цитатой

Доброго дня.Маю стосунки з військоматом вже кілька років. Проходив мед. огляд в обласній лікарні, де отримав діагноз "гіпертензія 1 стадії" (стандартний тиск в мене 160/110), за якою повинен отримати "не придатний в мирний час", воєнкома не було на місці, тому я передав заключення секретаршею і пішов додому (походу я це дуже дарма зробив тоді). Більше року мене ніхто не зачіпав,а цієї осені знову повістку в поштову скриньку кинули (звичайнісіньку "пропоную явитися для проходження мед. комісії"), я туди вже не ходив, бо не мав настрою витрачати багато днів на ці лікарні. Цієї весни навіть повістку не приносили, а сьогодні ось ці два папірці в пошту кинули. Кримінальна відповідальність схожа на залякування, а от про штраф за статтею 210-1, через те, що не явився в перші 10 днів з початку призову я не знайшов, там сказано про "Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію" і без нормального пояснення. Дуже дивно, тому що на скільки я знаю, вони без мого підпису на повістці за неявку можуть лише 84 грн штрафу виписувати, да і то по статті 211-1. Поясніть мені, будь ласка, як зараз діяти правильно? Можна це проігнорувати, чи явитися до них все ж доведеться? І чи потрібно платити цей штраф? Дуже не хотілося б туди ходити, бо мені скоро вже 26 років і пережити потрібно всього 3 призова (рахуючи з цим).


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sysman
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.02.2018
Сообщения: 246

СообщениеДобавлено: Четверг, 30 Май 2019,18:18:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо ти призовник, який не підписував повістку на відправку і не відмовлявся підписувати повістки, має застосовуватись стаття 210 (не 210-1) КУпАП (штраф 85-119 гривень). Крім того, практика притягнення до відповідальності така: якщо ти взагалі не підписував жодної повістки, навіть за 210 статтею не стягують штраф.

А ти зробив дуже велику помилку, коли "передав заключення секретаршею і пішов додому". Можна спробувати піти в лікарню, та відновити документи про хворобу. І на майбутнє: всі документі до особової справи треба прикладати разом із заявою на їх прийняття (писати в двох примірниках: один віддаєш до військкомату, другий з печаткою повертають тобі).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dumzday
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 08.06.2014
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Четверг, 30 Май 2019,18:38:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sysman писал(а):
Можна спробувати піти в лікарню, та відновити документи про хворобу. І на майбутнє: всі документі до особової справи треба прикладати разом із заявою на їх прийняття (писати в двох примірниках: один віддаєш до військкомату, другий з печаткою повертають тобі).

Їхати в Черкаси далеко і довго, простіше їх ігнорувати ще одни рік і дочекатися 27 років. А якщо і якимось чином дістануться до мене - то пройду мед. огляд ще раз, гіпертензія ж не кашель, нікуди за цей час не зникла.
Я тут ще дізнався, що і штраф мені можуть виписати тільки якщо я протокол підпишу, тому і перша бумажка і друга - це лише політ фантазії воєнкома.
Дякую Вам за допомогу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sysman
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 16.02.2018
Сообщения: 246

СообщениеДобавлено: Четверг, 30 Май 2019,18:56:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dumzday писал(а):
Їхати в Черкаси далеко і довго, простіше їх ігнорувати ще одни рік і дочекатися 27 років. А якщо і якимось чином дістануться до мене - то пройду мед. огляд ще раз, гіпертензія ж не кашель, нікуди за цей час не зникла.
Я тут ще дізнався, що і штраф мені можуть виписати тільки якщо я протокол підпишу, тому і перша бумажка і друга - це лише політ фантазії воєнкома.
Дякую Вам за допомогу.

Читав що в Харкові коїться?
Під час облав (які є і у Черкасах) вони чхати хотіли на твою гіпертензію. А на першої стадії гіпертензії тиск може короткочасно ставати нормальним (до 140/90).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
KOLYAN_666
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 03.06.2018
Сообщения: 26

СообщениеДобавлено: Четверг, 30 Май 2019,21:14:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Автор, не теряй время - нужно составить заявление в суд об обжаловании данного постановления! Это бесплатно. Иначе это всё дело передадут исполнительной службе.
Тыц
Цитата:
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено: ...
3) постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі — у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.


Можешь сам переделать заявление, ну или обратись к юристу.
На сам суд тоже придётся идти не самому, а посылать представителя, чтоб повестку не вручили)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dumzday
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 08.06.2014
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Четверг, 30 Май 2019,22:43:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так, я заплутався. Так ця постанова про адміністративне правопорушення є справжньою навіть без моєї участь в протоколі і без доведення цього в суді являється дійсною? Бо моєму сусідові прийшла така ж сама, більше схоже на спам, ніж на щось дійсно серйозне.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Muxa
Участник
Участник


Зарегистрирован: 16.09.2017
Сообщения: 8

СообщениеДобавлено: Пятница, 31 Май 2019,00:20:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Постанова походу настоящая, они имеют право рассматривать материалы об админю нарушениях (КУПаП ст. 235), но составлена с нарушениями ?? Это новая схема военкомов - драть с призывников деньги за неявку?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
KOLYAN_666
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 03.06.2018
Сообщения: 26

СообщениеДобавлено: Пятница, 31 Май 2019,00:41:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В теме "Весна 2019" поднимался уже вопрос (21 страница.)
https://verdictum.ligazakon.net/document/51960528
Уже был прецедент с наложением штрафа без присутствия призывника. Для наложения штрафа достаточно составленного постановления, оно больше никем в высших инстанциях или судах не рассматривается. Исполнительной службе пофиг на подробности дела.
Вариант избежать штрафа один - обжаловать.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dumzday
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 08.06.2014
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Понедельник, 03 Июня 2019,15:08:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні ходив в військомат. Запитував про штраф, якщо коротко, то воєнком завуальовано погодився, що він не зовсім законний, але якщо мене щось не влаштовує - я можу йти в суд, а мені цим займатися лінь. Тому такі фокуси із штрафами і виконавчими службами - це їх новий фокус в полюванні за призовниками. Хотів забрати в мене паспорт до проходження мною всіх комісій, але я йому його відмовився давати. Відправили мене на мед.комісію, тиск наміряли аж 170/110 (трішки перестарався з кофеїном), голова мед. комісії написав "гіпертонічна хвороба 2 стадії, не придатний по 39 ст." і дав направлення в обласну лікарню. Воєнком все одно робить вигляд, що мене ще можуть визнати придатним в Черкасах і рішення про результати огляду буде приймати обласний воєнкомат, а вів себе як останній виродок. В направленні лікаря повинна стояти печать і незрозуміло, мене відправляти треба було в обласну поліклініку, чи в обласний кардіоцентр, а той козел тільки відповів "мені байдуже, я відправлю тебе туди, куди він написав, а треба печать чи не треба ти повинен був в нього запитати особисто"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Жекка
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 09.04.2007
Сообщения: 597

СообщениеДобавлено: Понедельник, 03 Июня 2019,16:51:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Какой район?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
KOLYAN_666
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 03.06.2018
Сообщения: 26

СообщениеДобавлено: Понедельник, 03 Июня 2019,17:21:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Автор, поход в военкомат был неверным поступком. На мой взгляд, правильных вариантов было 2 - либо обжаловать, либо забить или оплатить штраф.
Тебя вполне могут закрыть в сборном пункте на день, а на следующий день отправят на медкомиссию, когда кофеин уже выйдет. Потом ты поедешь служить.
Если не хочешь в армейку - стоит залечь на дно до конца призыва. Не совершай ещё одну глупость.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dumzday
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 08.06.2014
Сообщения: 23

СообщениеДобавлено: Понедельник, 03 Июня 2019,22:01:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

KOLYAN_666 писал(а):
Автор, поход в военкомат был неверным поступком. На мой взгляд, правильных вариантов было 2 - либо обжаловать, либо забить или оплатить штраф.

Штраф передали в виконавчу службу, забити б на нього не вийшло, заплатити довелося б все одно, тільки тоді більшу суму, а якщо через суд - то тоді я б все одно отримав повістку в руки і мене потягнули б на мед. комісію. Вирішив, що шлях найменшого опору - це оплатити його, не злити сильно військомат і довести свою гіпертонію, щоб за мною поліція не ганялася (місто маленьке, деякі поліцейські зі мною навіть знайомі).
KOLYAN_666 писал(а):

Тебя вполне могут закрыть в сборном пункте на день, а на следующий день отправят на медкомиссию, когда кофеин уже выйдет. Потом ты поедешь служить.
Если не хочешь в армейку - стоит залечь на дно до конца призыва. Не совершай ещё одну глупость.

Кофеїн додав зверху 10 пунктів, навіть без нього в мене постійний тиск 160/110, вся карточка з 2013 року списана тиском більше 140/100, регулярно болить голова в потилиці і час-від-часу йде кров з носа, тому навіть поклавши мене в лікарню на тиждень діагноз не зміниться. Хочу довести справу до кінця і вибити з них військовий квиток.
Жекка писал(а):
Какой район?

Черкаська обл. Жашківський район.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Правовые вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army