ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Аспірантура в інституті НАНУ

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Van BB
Участник
Участник


Зарегистрирован: 24.10.2006
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Вторник, 24 Октября 2006,21:39:22    Заголовок сообщения: Аспірантура в інституті НАНУ Ответить с цитатой

Мене сьогодні повідомили, що я зарахований до аспірантури одного з інститутів НАНУ. Мої подальші дії відносно працівників воєнкомату?

1) які документи я маю їм представити
2) чи маю я якийсь лімітуючий строк на це

Додаткове питання: Я зараз дуже зайнятий роботою (я не жартую) і тому поки що не бачу можливості вивільнити вільну годину та завітати до райвоєнкомату. Тому, мені чекати на повістку щоб з її допомогою вивільнити трошки часу та поїхати туди, або ж якщо ж (див. питання 2) є лімітуючий строк на предявлення документів негайно їх збирати (див. питання 1 - я не знаю які саме їм потрібні) та їхати туди?

В серпні вже проходив мед.комісію, але через брак часу так і не предявив їм флюрографію, тоді на направлення з НАНУ про розподіл мене як молодого спеціаліста мені сказали наступне (звичайно російською):
"Уначе, коли у Вас будуть більш вагомі документи, які насправді дають відсрочку від Армії, заходьте"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Гуцул
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 24.10.2006
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 24 Октября 2006,22:06:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Треба в інституті де зарахований в аспірантуру взяти форму №23, обов"язково за підписом Ректора(Директора чи т.п.) і віднести до військомату. Сроки в принципі лімітовані сроком повідомлення про будь-які зміни(від 3 до 10 днів).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Van BB
Участник
Участник


Зарегистрирован: 24.10.2006
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Среда, 25 Октября 2006,17:29:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

3 - 10 днів з якого дня?
бо як мені дали зрозуміти, офіційно я стану аспірантом з першого листопада, або пізніше (може навіть на початку наступного після 1-го листопада тижня).

У нас печатки взагалі-то тільки на директорів або заступників диреторів тільки і ставляться.

Якщо так, то мені до 10-го листопада (нехай до 14-го) необхідно принести до воєнкомату цю довідку?
Хм, Мені вже цікаво побачити реакцію працівників на цей клаптик паперу... Сподіваюсь, вони не будуть її ще тиждень - другий на аутентичність перевіряти...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Гуцул
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 24.10.2006
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Среда, 25 Октября 2006,18:57:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В мене анлогічна ситуація (Інститут держави і права ім. Корецького). Зарахування з 1 листопада, а довідку видали 14 жовтня. Приніс в РВК Дарницького району. Не стояв на обліку 9 місяців ( з одного місця зняли в 2 не хотілось йти без відмазки). Купив конвертів на 15 грн і 20 хв слухав подяку, який я маладетс... Міг нічого і не купувати, але жалко стало комісаріат (бідолахи немають в чому призовникам повістки слати напевно). А цей офіцер, що вносив дані нормально віднісся навіть не кричав.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
игорь годецкий
Адвокат
Адвокат


Зарегистрирован: 04.08.2004
Сообщения: 534
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: Пятница, 27 Октября 2006,21:00:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

от содержания Ваших конвертиков у многих появится невроз, а вы будете долго - долго икать. а аспирантура - однозначно - отсрочка
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Van BB
Участник
Участник


Зарегистрирован: 24.10.2006
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Понедельник, 06 Ноября 2006,23:24:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мені сьогодні, так як тиждень хворів, в інституті видали посвідчення аспіранта та видали клаптик паперу де написано:

Витяг з наказу номер ...
Далі власне йдеться, що з першого листопада я зарахований в аспіранутуру, йде моє прізвище, прізвище мого керівника та навіть розмір степендії.

Далі йде печатка організації за підписом директора інституту...

це форма 23? Чи цього достатньо буде щоб кілька разів туди не їздити... все одно вільного часу - обмаль

Дякую за терпіння
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Гуцул
Постоянный участник
Постоянный участник


Зарегистрирован: 24.10.2006
Сообщения: 32

СообщениеДобавлено: Вторник, 07 Ноября 2006,00:08:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ні це щось інше. На такій довідці обов"язково зазначається, що це така-то форма.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Прохождение обучения и отсрочки Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army