ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ
Русский военный корабль, иди нах*й! Слава Україні!
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Відстрочка по догляду за пенсіонером

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по семейным обстоятельствам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
maroders2
Участник
Участник


Зарегистрирован: 30.03.2013
Сообщения: 4

СообщениеДобавлено: Суббота, 30 Марта 2013,23:00:15    Заголовок сообщения: Відстрочка по догляду за пенсіонером Ответить с цитатой

Добрий вечір,
Почну з початку:
Після проходження комісії у 16 років був визнаний придатним до військової служби. Вступив до університету, проте був відрахований, і переведений на контракт(втратив відсрочку). Закінчив бакалаврат, цього року закінчую магістратуру. Декілька років нічого від воєнкомату не отримував, крім однієї повістки минулого року, і тут прийшов лист у якому лякали статтею 355, та переданням моїх документів до правоохоронних органів. До захисту диплому залишилось декілька місяців і не хотілось би "загриміти" в армію не цього року, не взагалі. Замислився, і вирішив шукати причини, по яких можна відкосити. І ось маю родича(рідний брат мого діда), одинокий пенсіонер(за віком), інвалід 2 группи, ні жінки ні дітей не має, про нього зараз піклується моя бабуся. Можна оформитись доглядальником для нього? По суті окрім нас у нього нікого не має(навіть за заповітом його майно перейде мені у спадок), в органі опіки проблем виникнути не повинно при оформлені. Серед родичів у нього є брат(мій дід, пенсіонер), і все, далі тільки наша сім'я.
Пройде така відмазка чи ні?
До захисту диплому мене навряд заберуть(на момент відрахування мені не було 18 років, тому відстрочку я начебто маю, хоча справку в університеті мені не видають, мотивуючи що відраховувався - і все), проте восени можуть забрати. Як на зло здоровий як бик(і слава Богу), дати хабара не можу(гроші є, проте знайомих не маю)....
Якщо у когось є зв'язки, і можуть допомогти (Деснянський військомат на Волкова) пишіть maroders2@gmail.com
Просто "загубитись" теж варіант, проте хотілось би бути впевненому, і міцно спати ночамиSmile
Дякую за будь-яку допомогу!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BS73
Most Valuable Professionals
Most Valuable Professionals


Зарегистрирован: 11.05.2012
Сообщения: 318

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 31 Марта 2013,04:00:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ЗУ Про військовий обов'язок і військову службу
2. Відстрочка від призову на строкову військову службу за
сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які
мають:

1) непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного
батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб, під
опікою, піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або
осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони
не мають інших працездатних осіб - громадян України, зобов'язаних
відповідно до законодавства їх утримувати.
Непрацездатність
зазначених осіб визначається в порядку, встановленому
законодавством;

по идее ты можешь получить право на отсрочку если станешь его піклувальником Но оформление опеки я думаю это достаточно трудно, тем более если она уже оформлена кем-то
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
maroders2
Участник
Участник


Зарегистрирован: 30.03.2013
Сообщения: 4

СообщениеДобавлено: Воскресенье, 31 Марта 2013,10:40:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Опіку я не зможу оформити, так як дана особа є дієздатною(тому тільки догляд-піклування). На нього нічого не оформлено ще, а бабуся допомагая йому, так як крім нас у нього нікого не має(та і за його майно потрібно віддячити).
До речі, правда, що якщо я був відрахований до моменту, коли виповнилося 18 - то я не міг втратити відстрочку? Я які аргументи навести в університеті, щоб забрати справку(хоча б до літа проблем не буде)?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ФОРУМ "ВОЕННОЕ ПРАВО" ДЛЯ ГРАЖДАН УКРАИНЫ -> Отсрочка, освобождение от призыва по семейным обстоятельствам Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах



© 2004-2009 no-army